İnsan Kaynakları

Kariyer

ULTRAMAT olarak insan kaynakları politikamız; Şirketimizin hedefleri ve kalite değerleri doğrultusunda nitelikli insan gücü alımını gerçekleştirmek, çalışan memnuniyetini insan kaynakları uygulamaları ile sağlayarak etkili ve motive edilmiş bir organizasyon oluşturmak, sürekli eğitimler ile kişisel gelişimi desteklemek, böylece şirketimizin sektörde fark yaratan bir şirket olmasını sağlamaktır.

Firmamızın iş planları ve iş gereklilikleri doğrultusunda hazırlanan mevcut pozisyonlara; doğrudan yapılan iş başvuruları, internet kanalları, gazete ilanları ve web sitemiz üzerinden başvurabilirsiniz.

İşe alınan personelin en kısa sürede uyum sağlaması amacıyla, ULTRAMAT kültürünü, organizasyon ve işleyiş yapısını olabildiğince aktarmak için işe alım sürecinin olumlu sonuçlanması neticesinde oryantasyon programı düzenlenmektedir.

Her altı aylık sürecin sonunda, her personelimiz için; Bireysel Performans Değerlendirme raporu ile gelecek dönem hedefleri belirlenir ve kişisel gelişim planları oluşturulur. Bu değerlendirmenin sonuçları gerekli eğitim, kariyer ve ücret planlanmasına yansır. Altı aylık süreç gerektiğinde daha da kısa tutulabilir.

Açık PozisyonlarŞuan için firmamızda açık iş pozisyonu bulunmamaktadır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Tüm öneri, şikayet ve sorularınız için bizimle iletişime geçin. En kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Siz de profesyonel hizmetlerimizden yararlanmak ister misiniz?