Hizmetlerimiz

Radyografik Muayene

Radyografik muayene veya endüstriyel röntgen; gizli kusurları bulmak için malzemeye kısa dalga boylu elektromanyetik radyasyon uygulanmasıdır.

Devamını Gör
Ultrasonik Muayene

Ultrasonik test olarak da adlandırılan bu yöntemde temel olarak; çok kısa ultrasonik darbe ve dalgalar ile malzeme uyarılır. Böylece malzemenin yüzeyindeki ya da içindeki sorunlar tespit edilebilir.

Devamını Gör
Manyetik Muayene

Sadece mıknatıslanabilir malzemelerin muayenesinde kullanılabilen bu yöntemde, parça mıknatıs haline getirilir ve malzemede çatlak varsa, o bölgede kutuplaşma oluşmasıyla hatalar tespit edilir.

Devamını Gör
Tahribatlı Testler

Tahribatlı testler; WPS,WPQR ve kaynakçı sertifikasyonlarında en önemli kısımları oluştururlar. Testler akredite laboratuarlarda, müşteri şartnamelerine ve standartlara uygun şekilde gerçekleştirilir.

Devamını Gör
Sıvı Penetrant Muayene

Girici boya muayenesidir. Sadece malzeme dış yüzeyinde açılan hatalar tespit edilebilir. Sadece gözenekli malzemeler bu muayeneye tabii tutulmaz.

Devamını Gör
Göz Kontrolü

Göz kontrolü, diğer tahribatsız test yöntemlerinden önce yapılarak; yüzey hataları, gözle görülebilen kaynak kusurları ve benzeri hataların tespitinde uygulanabilir.

Devamını Gör
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Tüm öneri, şikayet ve sorularınız için bizimle iletişime geçin. En kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Siz de profesyonel hizmetlerimizden yararlanmak ister misiniz?